Impressum ∙ Künye

Önder Gürbüz
Lessing Str.32 ∙ 65232 Taunusstein ∙ Deutschland
Onder@gurbuz.de
0171 4213566


Kişisel verilerin kayıt edilmesi ve / veya işlemi:

Bu bildiri TÜM web sitelerim için geçerlidir. Hiçbir sitemde kişisel veriler kayıt edilip, işlenmemektedir. Bu uygulama gurbuz.de, gurbuz.net, gccsi.com, gccsi.eu ve diğer tüm siteler ve sayfalar için geçerlidir.

DSVGO

VERORDNUNG (EU) 2016/679 DES EUROPÄISCHEN PARLAMENTS UND DES RATES vom 27. April 2016 zum Schutz natürlicher Personen bei der Verarbeitung personenbezogener Daten, zum freien Datenverkehr und zur Aufhebung der Richtlinie 95/46/EG (Datenschutz-Grundverordnung)

Bekanntmachung:
Auf unseren Webseiten werden weder Daten gesammelt noch in irgendeiner Weise verarbeitet. Serverseitig, das heißt von unserem Hoster (Web-Dienstleiter) zur Verfügung gestellten Informationen sind so allgemeingehalten das es nur mit erheblichem Aufwand und entsprechendem Fachwissen und NUR SEHR BEDINGT Rückschlüsse auf Zugriffs Standorte zulässt. Personen, geschweige den Personen bezogene Rückschlüsse sind mit unseren Mitteln ausgeschlossen. Da wir auf unseren Seiten keine Shops oder sonstige vergleichsweise Dienste tätigen und / oder anbieten und unsere Seiten nur und ausschließlich der persönlichen Information dienen, können wir ruhigen Gewissens behaupten das wir im weitesten Sinne DSVGO konform handeln.

Weiterführende Informationen unseres Webdienst Anbieters:

Strato
Datenschutzinformation, Version 4.0
https://www.strato.de/datenschutz/

Die Datenschutz-Grundverordnung kommt: Was muss ich als STRATO Kunde wissen?

Die Datenschutz-Grundverordnung kommt: Was muss ich als STRATO Kunde wissen?

Fragen zur Auftragsverarbeitungsvertrag (AVV) und der neuen EU-Datenschutzgrundverordnung (DSGVO)
https://www.strato.de/faq/article/2763/Fragen-zur-Auftragsverarbeitungsvertrag-AVV-und-der-neuen-EU-Datenschutzgrundverordnung-DSGVO.html

DSGVO

Erkek değdin sözünün eridir, sözünün ardında durur. Her ne kadar erkekler için odun kelimesi kullanılsa bile, hani ateşten korksaydık odun olmazdık. Mesele…
Yontulmuş odun mu, yoksa yontulmamış kalas mı? Hayatımın hiçbir döneminde kendimi saklamadım, rumuz, Nickname dediklerini kullanmadım. Olduysa bile böyle bir şey, ben olduğumu hep his ettirdim.

Bu siteler, bu yazılanlar kime ait diye boşuna araştırma!!! Açık adresim yukarıda, adım sanım…
Ulan bu çeyrek halimle bile sizden korkmuyor, boyun eğmiyorum, bana, bir Atatürk milliyetçisine boyun eğdiremezsiniz hele biat hiçbir zaman bekleyemezsiniz. Ne Y-CHP takarım ne MHP, hele adını bile yazmaya laik görmediğim iki bunağın K.K ve D.B.’nin peşinden hiç gitmem. Onlar kim oluyor?
AKP seçmeni, kendi ifadeleriyle göt kılları…
K.K ve D.B göt yalayanlar…
Onların peşinden gidenler alıklar…
Tek şey bilirim, tek kabulüm vardır, aşk ile vatan – millet sevgisi, evlada, aileye bağ…
Özüne sadakat…
Belki milyonların düşündüklerini dile getiriyorum, bana mı kalmış?
Hele bu halimle, bir çeyrek, sakat, özürlü halimle. El dediğin ekmek bile tutamıyor, erkek demeye bin şahit lazım. Ama…
Her şeye rağmen riya bilmem, neysem oyum. Söylediklerimin ve daha söyleyeceklerimin arkasında duruyorum!