>>> Dediğim gibi protokolLERI çalıştırmalıyım, olmayacak böyle. SON SALDIRI iyi bir ders oldu bana <<<

Arkadaşlar, Allah bu kula nefes verdiği sürece öyle kolay kolay KIMSE susturamaz beni. Var tabii susturmanın yolları. Ya mezara ya hapse. ANCAK… Ne biri ne diğeri olmadığı sürece, kimi şeyler artacaktır. BU KESIN! İnternette ulaşabildiğim sürece dedim ya en kötü ihtimal ile her şeyin başladığı site; http://www.gurbuz.net  AMA arayacak olursanız beni MUTLAKA bulacaksınızdır beni. Var daha bilmediğiniz kaç sitem OLMADI başka bir yerde ama ararsanız bulacaksınızdır beni. Olabileceğin EN KÖTÜSÜNDEN yola çıkmak zorundayım, ne ölüm ne hapis bulmasa bile beni, tanırsınız, anlarsınız ben olduğumu verdiğim bilgilerden, vereceklerimden, üslubumdan ve VEYA yazma şeklimden. Anlarsınız ben olduğumu.

İçim o kadar dolu ki, dün dayımı aradım

Ora olsun, bura. MIDEM… İğrendim, sadece tiksiniyorum. Sene çok kötü başladı benim için, yazmıştım, ikinci gününde tam gaz devam ediyor. Zavallı adamcağız ilk sözleri, sevindi aradığım için. “Önder, zam, zam, ZAM…” Onlarca senedir tek taraflı ücretlendirilen köprü geçişleri bile ARTIK çift taraflı. Allahtan tek temennim, TAMAM kurunun yanında yaşta yanıyor AMA Allah sizleri daha da beter etsin. Dünya liderinizin bilmem nesi daha da derinLERE girsin, ADI DINCI… Namussuz, Allahsız – Peygamberiz pezevenk. Sonra dükkânda devam ederim kısmetse, dün, yılın ilk günü, sabahtan dükkândaydım. Komsu soruyor, cam açık tabii “senin evin yok mu?” SANA NE??? INANNN “yönetimler” dahil iğrendiriyor insanlar beni, SANA NE YA SANA NE. Hem orada hem burada!

2021

Dün…

Kadınlar of ne hazırlıklar. Yatıp kalkıp şükür ediyorum kadın olarak gelmediğim için dünyaya. Gerçekten acıdım. Dükkândayım, BITMEZ Önderin işleri. SENE “feci” bitti (benim acımdan) ve bir o kadar kötü başladı. Sırtım! Hiçbir şeyin faydası yok, sadece krem biraz dindiriyor ağrılarımı. Evlat ZATEN kendi evi, kendi düzeni, biri gitti gardaşlarının yanına, diğeri kardeşte. Bende gidebilirdim, gün boyunca uyudum, uyandım, başım kalkmıyor, FECI ağrılar. Bir o kadar kötü başladı yeni sene benim için, Allah beterinden korusun, cümlemizi, cümlemizi. Galiba kalamayacağım dükkânda, kalmaya mecburum aslında. Bu sene sonunu görebilir miyim, bilmiyorum. Ama Allah bilir! Ali, sevindim, kendiliğinden demiş “Aşı olacağım” beklediği hata. Ben NEDEN oldum? Kredi Kartı misali… Affedersiniz SIKE SIKE! Bari kendiliğimden olayımda onlara pes etmiş görünümü vermeyeyim dedim. Bıraktılar bana bir sürü meze, yiyecek falan. Birkaç kaşık, gerisini kızartmaya falan üşendim, HALIM YOKTU. Uyuyup kalmışım, dedim ya… Neredeyse 24 saat uyudum. Allah’ım ne olursun bu sene bitsin bu işkence. Alman haberleri, kriminologlar (polis) falan. Hani HAMMADDE! Bu senede yasakladılar havai fişeklerini, NEDENINI anlatmıştım öncesi. VE BAHANE!!! Millet Polonya’dan falan, KENDILERI yaparak ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştı. Çocuk oyuncağı mı bu???Tayyipistan da içki misali, ölen var, yaralananlar. YASAKLAYAMAZSIN, yasakladığın takdirde beterin beteri. SON izinli satışta ihtiyaç fazlası alışveriş yapmıştım, BILIYORDUM daha doğrusu tahmin ettim YASAKLAYACAKLARINI. Depoda. BAK YA çocuklar… Görmüşler, iki senedir dururu ONCA elektronik eşya arasında. Dün gece tutturmuşlar gidip alalım, patlatalım diye. Kardeş demiş “Dayınız kim bilir ne yaptı onlarla SAKIN öyle bir şey yapmayın” Ben isteyeceğim VEEE … Hadi oradan “bir gece ansızın baskın yapabiliriz” FALAN! Hiç AMA hiç bilememişler Önderi! KIMSENIN benden korkmasına gerek yoktur, SÖZÜM SÖZDÜR BENIM. Yakmazsan canımı YAKMAM CANINI. Benim silahLARIM bilgimdir, sözlerim ANCAK ellerimde armut toplamaz!

*

WELT

Zwölfjähriger durch Feuerwerks-Explosion getötet – Mann festgenommen“

Zwölfjähriger durch Feuerwerks-Explosion getötet – Mann festgenommen (msn.com)

*

YAPMAYIN, YAPMAYIN – Hört ENDLICH auf mir dem Scheiß

Senenin ILK HABERINE bak VAR daha dün yine neler oldu NELER. “olgunlaşmasını” beklemeliyim. Portekiz, halkın %87 aşılı TOPLAM vaka sayısının %83’si Omikron. DIKKAT EDIN KENDINIZE, Allah hepimize yâr ve yoldaş olsun yeni senede

Veee O orospu… Yabancı basında yer alıyor haber” vatandaşlar birikimlerini Tayyip Lirası” üzerinden yapmalıymış. ALDANMA, KANMA… PANIK YAPMA – altınına, dövizine sahip çık – INANMA!